Novinky a zajímavosti

Světový pohár v lyžování FIS Masters Cup se vrací do Pece

Po loňském mimořádném Mistrovství světa kategorie Masters, které proběhlo ve Špindlerově Mlýně, se letos opět můžeme těšit na již 12. ročník Světového poháru této kategorie.

Přehlídka chutí v Peci pod Sněžkou

Gastronomické dny v hotelu Horizont tradičně zpestřují období před začátkem zimní sezóny v Peci pod Sněžkou, a to nejen hostům ubytovaným v Horizontu, ale zejména místním obyvatelům a návštěvníkům z regionu.

První Mistrovství světa veteránů v ricochetu proběhne v Hotelu Horizont

Ricochet sice nepatří mezi nejpopulárnější sporty, přesto je Česká republika dlouhodobě považována za ricochetovou velmoc.

Horizont Cup 2016

V sobotu 17. září 2016 se v golfovém resortu Nová Amerika konal již 14. ročník golfového turnaje hotelu Horizont z Pece pod Sněžkou, HORIZONT CUP 2016.

Kvalitní burčák a vína z moravy přilákaly k Máchovu jezeru téměř 2500 návštěvníků

V neděli 28. srpna se v areálu hotelu Port již popáté konalo Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti.

První burčáky pro vinobraní u Máchova jezera

Poslední prázdninová neděle u Máchova jezera již tradičně patří burčákům a vínům z CHATEAU VALTICE. Jubilejní 5. ročník akce Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti proběhne v neděli 28. 8. od 13:00 v areálu hotelu Port.

Vinobraní u Máchova jezera se blíží

Jubilejní 5. ročník akce Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti proběhne v neděli 28. 8. od 13:00 v areálu hotelu Port.

Jak je to s kvalitou vody v Máchově jezeře

Kvalita vody ke koupání v rybnících a jezerech je dnes spojována zejména s výskytem sinic. Kontroly jakosti koupací vody jsou prováděny krajskými hygienickými stanicemi (KHS) minimálně jedenkrát měsíčně.